Możliwe formy zapłaty za zamówienie w sklepie LuxOkulary.pl

 

Płatność poprzez PayU.pl w ramach którego dostępne są:

  • błyskawiczne przelewy online za pośrednictwem polskich operatorów m.in. mTransfer, Multitransfer, Płacę z iPKO, Płacę z Intelligo, Przelew24 BZWBK, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe, Płacę z Citi Handlowy, Płać z ING, Płacę z Bankiem Pekao S.A., Millennium – Płatności Internetowe, Przelew z Deutsche Banku, MeritumBank Przelew, Płacę z BNP Paribas, Płać z BOŚ, Paylink Idea, Płacę z PBS, Przelew Online Crédit Agricole, EuroBank Płatność Online, Przelew z BPH.
  • szybkie płatności kartami z międzynarodowych systemów płatniczych Visa i Mastercard.
  • płatności online za pośrednictwem konta PayU.
  • raty PayU, gdzie kupujący wypełnia wniosek, czeka na weryfikację partnera pożyczkowego, a następnie zatwierdza umowę kredytową jednym kliknięciem. Nie jest wymagane dokumentowanie dochodów, czy podpisywanie tradycyjnej umowy. Cała procedura trwa od kilku do kilkunastu minut. Wymagane jest aby wartość zamówienia wynosiła od 300 do 20000 zł. Więcej informacji.

 

raty PayU

przelew tradycyjny 2

Przelew bankowy na nasz rachunek bankowy o nr 85 1140 2017 0000 4002 1284 5219 (mBank S.A.). W tytule płatności prosimy o podawanie nr zamówienia.

Zazwyczaj płatność poprzez tą formę trwa dłużej niż poprzez PayU, chyba że posiadają Państwo także rachunek w mBank S.A. Wówczas płatność księgowana jest w czasie rzeczywistym (w przypadku przelewu z bankowości elektronicznej).