Doświaczenie

Sklep LuxOkulary.pl to internetowy zakład optyczny stworzony przez polską firmę, działającą na rynku optycznym od 2001 roku.

Nasz sklep online działa i obsługuje klientów od 2011 roku. Wykonaliśmy kilka tysięcy okularów korekcyjnych, które pomagają w lepszym widzeniu ogromnej grupie naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż opraw okularowych, okularów przeciwsłonecznych, szkieł kontaktowych oraz dodatków. Dzięki naszej ugruntowanej pozycji w branży jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów i usług. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się ponad 9000 produktów (uwzględniając różnorodne warianty kolorów modeli okularów).

Wykształcenie zdobyte przez nasz personel, doświadczenie i najnowocześniejsze automaty szlifierskie potrzebne do obróbki soczewek okularowych pozwalają nam dostarczać produkty o najlepszych parametrach użytkowych jak i estetycznych. Dzięki temu mogą przez długi czas służyć naszym klientom. Wszystkie montowane przez nas soczewki są markowymi produktami Jeleniogórskich Zakładów Optycznych i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

Szkła w cenie

660x290 okulary w cenie

W cenie każdej sprzedawanej przez nas oprawy montujemy parę soczewek plastikowych utwardzonych z odpowiednią mocą korekcji. Warunkiem jest utrzymanie mocy w następujących zakresach: sfera (SPH) od -9.00 do +6.0 / cylinder (CYL) od -2.00 do +2.00. Więcej informacji.

Wszystkie uszlachetnienia można sprawdzić oraz zamówić podczas składania zamówienia.

W przypadku mocy wyższych prosimy o kontakt w celu wykonania indywidualnej wyceny.

Wszystkie prezentowane przez nas ceny są cenami brutto (z VAT) za parę szkieł. Wszystkie szkła są szkłami plastikowymi. Nazwa “szkła” jest umowna i oznacza parę soczewek plastikowych (CR39).

Tylko oryginalne produkty

660x410 tylko oryginalne produkty

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem każdej z marek oferowanych w naszym sklepie. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe. Do każdego z produktów markowych dołączamy dostępne karty informacyjne, gwarancję oraz certyfikaty autentyczności. Oferowane przez nasz sklep produkty pochodzą bezpośrednio od włoskich producentów. To powoduje, że mają Państwo pewność zakupu produktów najwyższej jakości.

Na wszystkie zakupione w naszym sklepie okulary udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Ponadto, po tym okresie istnieje możliwość dalszego odpłatnego serwisowania.

Do każdego zakupu dołączmy paragon lub fakturę VAT.

Jeleniogórskie Zakłady Optyczne

660x360 JZO

We wszystkich okularach korekcyjnych dostępnych w naszym sklepie montujemy wysokiej jakości soczewki produkowane przez JZO (Jeleniogórskie Zakłady Optyczne).

Firma ta posiada głębokie polskie tradycje i od kilkudziesięciu lat jest liderem na naszym rynku soczewek okularowych. Zajmuje się ona wytwarzaniem najnowszej generacji soczewek, które zapewniają doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Są to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. Co więcej, zdobywają one liczne nagrody na światowych targach oraz wydarzeniach optycznych. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia oraz użytkowania okularów. Do każdej pary wykonywanych okularów dołączamy opakowania od zamontowanych soczewek. Dzięki temu macie Państwo całkowitą pewność, że użyliśmy najwyższej klasy produktu.

Futerał i ściereczka gratis

660x440 futerał chusteczka gratis

Kupując okulary w naszym sklepie otrzymują Państwo zestaw, który pozwala na ich prawidłowe użytkowanie. Do wszystkich sprzedawanych przez nas okularów bezpłatnie dodawany jest oryginalny futerał oraz ściereczka z mikrowłókna służąca do czyszczenia okularów.

Rabaty

Misją naszego sklepu internetowego jest zapewnienie najkorzystniejszych cen na polskim rynku optycznym. Dzięki przyjętej przez nas polityce ceny zarówno oprawek jak i szkieł kontaktowych zawierają już średnio 60-procentowy upust w stosunku do cen innych detalistów! Szkła w tzw. podstawowym indeksie otrzymują Państwo bezpłatnie! W tradycyjnym zakładzie optycznym trzeba za nie zapłacić średnio od 100 do 200 złotych.

Przy większym zamówieniu mogą Państwo liczyć na dalsze preferencje – np. upominek lub przesyłkę gratis!
(Promocje nie łączą się.)

Szybkie i wygodne formy płatności

PAYU logo 2

Oferujemy szybkie płatności, które obsługuje PayU.pl – przelewy online, a także płatności kartami czy z pomocą konta PayU. Co więcej dla płatności powyżej 300 zł system oferuje także raty PayU, co pozwala rozłożyć płatność na części. Więcej informacji.

przelew tradycyjny 2

Alternatywna metoda to przelewy bankowe elektroniczne lub tradycyjne, które księgowane są bezpośrednio na nasze konto bankowe w mBank S.A. Zazwyczaj płatność poprzez tą formę trwa dłużej niż poprzez PayU, chyba że posiadają Państwo także rachunek w mBank S.A. Wówczas płatność księgowana jest w czasie rzeczywistym (w przypadku przelewu z bankowości elektronicznej). Więcej informacji. 

Pewna i niedroga dostawa kurierem

DPD logo

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie produkty przesyłamy szybką przesyłką kurierską realizowaną przez firmę DPD. Paczki dostarczane są następnego dnia roboczego od momentu nadania przez nas paczki. Wszystkie paczki są ubezpieczone.

Zaufanie naszych klientów

Ponad 97% pozytywnych opinii Klientów na portalu Opineo.pl. Średnia ocen 9,2!

Opineo

Nasz sklep polecany jest przez serwis dobreprodukty.pl!

dobre produkty

Ponad 3000 fanów na Facebooku. Dołącz – Polub nas!