Najnowsze kolekcje Ray Ban, Vogue jak zawsze pozytywnie zaskakują różnorodnością trendów, kolorów i kształtów. W kolekcji damskiej pojawiają się subtelne detale inspirowane perłą, minimalistyczną biżuterią i kwiatami. Twarzą kolekcji męskiej, która miała swoją premierę dokładnie rok temu jest nadal znany aktor, Jude Law. W kolekcji męskiej znajdziemy dużą różnorodność kształtów bardzo lubianych przez współczesnych mężczyzn.

Ważnymi trendami jakie daje się zauważyć w różnych kolekcja są: kolorowe lustrzane soczewki i powrót modeli typu Clubmaster. Lustrzane soczewki w wyrazistych barwach pojawiają się zarówno w Ray-Banie (m.in. w modelach 3025 i 4025) jaki i markach luksusowych. Największe wydarzenie sportowe na świecie, czyli Olimpiada w Londynie była także wielkim świętem marki Oakley. Okulary naszej marki nosiło ponad 700 sportowców, pochodzących z 200 różnych krajów i reprezentujący 19 dyscyplin olimpijskich. To bardzo imponujący wynik świadczący o jakości i wartości okularów Oakley i uznaniu jakim darzą tą markę najwięksi światowi sportowcy.

Segment IN VOGUE to najbardziej kolorowe okulary w świeżych i młodych kształtach oprawek. Zakochaj się w bezpretensjonalnych kolorach młodości! Linia dla prawdziwie eleganckich kobiet, które potrafią docenić precyzję wykonania i ciekawe detale na zausznikach. Stylowe i wygodne modele dla nowoczesnych kobiet.

Klasyczny wygląd dla kobiet z klasą. Znajdziemy tutaj wyrafinowane detale przywołujące styl glamour i motywy kwiatowe. Modern Romance to projekt oparty na 4 modelach damskich z segmentu “Timeless” : 2 korekcyjne z kolekcji marcowej 2012 i 2 przeciwsłoneczne z kolekcji lipcowej 2012. Wszystkie te modele łączy delikatna i wyrafinowana dekoracja imitująca perłę.